Březen 2012

Nový blog

30. března 2012 v 16:43
Holky,už jste zažily ten pocit,kdy si připadáte úplně zbytečné? Neoblíbené,nemilované,ošklivé a tlusté..
tak se cítím já.. přejedená,smutná,zklamaná..
Je to nefér... Jindy bych takhle pesimistický článek nepsala,ale když už začínám znova..haha..
Mám nový blog,snad se mi tam povede lépe..tak si mě prosím přepište:)

Ono se to někdy musí zlomit..chce to trochu vůle,cvičení,zdravé jídlo..a ono to půjde.. věřím,že už konečně budu šťastná.. za měsíc,za půl roku nebo až za rok..ale někdy určitě ano..:) až budu štíhlá,nepočítám s tím,že mi všechno spadne do klína..počítám s tím,že budu sebevědomější a to je taky dost.. v dnešním světě člověk,co si nevěří,prostě neprorazí..-proč ten název? Protože to bude opravdu dlouhá cesta,nezhubnu a nezbavím se přejídání ze dne na den..ale já to zvládnu!:)

29.3.-19.den

29. března 2012 v 15:05
Ahoj holky,dneska jsem před mamkou nadhodila,že by se mi hodila zapékací miska..:D přijdu ze školy a malá zapékací miska byla na stole:) juhůů,takže teď budu pééct a vařit jen pro sebe,takže si tam dám co budu chtít:D chystám se na celozrnnou žemlovku:D Asi na snídani,tak jsem zvědavá,jak se mi to povede:)
Nemáte tip na nějakou dobrou celozrnnou nebo prostě zdravou buchtu?:)

jinak na zítra konečně nemám učení,takže si udělám aspoň něco na příští týden.. asi kouknu na chemii,vypočítám něco z matiky a bude..víc jak hodinu tomu ale nevěnuju:D Venku neni moc hezky,nechce se mi nic moc dělat..takže teď jdu pohlídat mimčo,potom se kouknu na filmík a přitom budu po očku koukat na učení :DD, zacvičím si a to je asi tak všechno,co dneska udělám.:D
Jo a ještě budu hledat dietní recepty:D

Snídaně: Clz.rohlík + lžička medu,trocha ramy + hrnek mléka
Svačina: Activia meruňková + jablko
Svačina2: 2 kneckebroty + plátek dětské šunky
Oběd: rizoto s kuřecím masem
Večeře: cherry rajčátka,vařené vajíčko,plátek šunky,sýr + celozrnný křehký rohlíček

pohyb:procházka,45min.taneční podložka

Help :D

28. března 2012 v 21:22
Holky,potřebuju poradit:) nevím,jaký si koupit chléb - slunečnicový nebo žitný..?
Co je lepší?:) já se v tom nějak nevyznám:D a co říkáte na ty buchty?asi je lepší upéct si svou vlastní a zdravou,že jo..?:D


28.3.-18.den

28. března 2012 v 15:01
Ahojky holky:)Před chvílí jsem přišla ze školy..ách jo,nějak mi to tam nejde.. a to se fakt neflákám a učím se..tak nevím,kde je chyba..asi se budu muset učit víc,protože takovýhle známky nepřežiju.. z bižule mi vychází 3,z fyziky 5 ,z matiky tam projistotu nemám známku a z chemie mi doteď vycházela 2..ale po týhle písemce? zbytek teda jsou 2,1 ale stejně..
Ách jo:( ale fakt,kdybych se neučila,neřeknu ani slovo..ale já se učim..asi málo.. takže dneska se na to pořádně vrhnu..
aspoň hodinka matiky a potom si pročtu děják a ájinu.. už neni moc času.. za chvíli budou maturity,najednou bude červen a nebude čas na opravování známek..musím se do toho pořádně obout! Občas si říkám,že jsem na ten gympl lezla,fakt..
Jinak jídelníček je dneska docela hezký a je toho víc:D sice jsem chtěla ubrat,ale zase jsem si říkala,co by na to řekla Ej.:DD

Snídaně: celozrnný rohlík + lžička medu,trocha ramy + sklenice mléka
Svačina: banán + banánová musli tyčinka
Svačina2: 2kneckebroty + plátek dětské šunky + sýr (apetito tyčinka:D)
Oběd: rizoto s kuřecím masem,paprika + pár kuliček hroznového vína
Svačina: 1/4 celozrnného rohlíku + plátek šunky,cherry rajčátko
Večeře: 1/2 cottage,mrkev,rajče
Pohyb: In-line 40min.

edit: tak jsem už docela naučená, počítala jsem matiku a u toho koukala na shreka:D před chvílí jsem přijela z bruslí,napřed 20min. sama - a že jsem jela jak drak:D a pak s kámoškou..to už bylo sice tempo netempo,ale co:D
Asi je fakt lepší jíst více,nemám chutě (alespoň né takové,jako jindy) ani hlad.. :)
Ještě jsem si dala i sváču:) ale ani nemám výčitky :) tak fáájn:))

27.3.-17.den

27. března 2012 v 17:50
Ahoj holky,ke včerejšku se radši nevyjadřuju,zase jsem to zkazila.. je mi po tom docela dost blbě,pořád lítám na záchod a cítím se tak nějak divně.. A i přesto jsem měla ve škole choutky se přejíst- byla to asi 3h. bitva - přejíst se x nepřejíst..
naštěstí jsem se rozhodla správně:) No,doufám,že teď už mi to zase půjde.. :) Nesmím se vzdávat a dělat ze sebe chudinku,ničim tim nepomůžu. V sobotu se vážím a já nedovolím,aby tam bylo vííce než 45kg!!!
Jinak jídelníček - v úterý mám prostě menší oběd a větší večeři,tak to je a bude:D,protože se domu vracím v půl 6.:) Navíc mi fakt nebylo dobře,takže jsem neměla chuť si ještě brát něco navíc třeba k svačině nebo i k tomu obědu..:D


Snídaně: 20g.ovesné vločky + Hollandia jahodová (200g)
Svačina: banán
Oběd: cereální kaiserka + lučina,šunka
Svačina: 2 kneckebroty
Večeře: treska,brambory + paprika

pohyb: rychlá chůze

25.3.-15.den

25. března 2012 v 10:20
Ahojky holky,tak už mám za sebou 14 dní diety - z toho jsem 2 zkazila,takže 12 dní bez prohřešků,to není zase tak špatné,když si to tak vezmu:) a budu se lepšit a lepšit!!:D:) Dneska se vážit nebudu,byla bych zbytečně zklamaná..takže až příští týden:) chtěla jsem mít 44kg, tak uvidíme.. ale klidně se spokojím se 45kg..:) Není dobré si dávat vysoké cíle a pak být zklamaná..
Už jsem pro ranním běhu:) no,spíše indiánském běhu, střídala jsem běh s rychlou chůzí,ještě na tom nejsem s fyzičkou tak dobře:D ale co,já se zlepším:) Cítím se fajn:) Sice mi není moc dobře od žaludku,kdo by se po včerejšku divil,ale co.. Ani nemám vůbec hlad,jindy se nemůžu dočkat svačiny a dneska se mi ani nechce to jíst..

No, už jsem oškrabala brambory a tak, rodiče s bráchou jeli na fotbal,takže jim musim připravit jídlo :D Teď půjdu chvíli cvičit,potom na procházku s mým malým miminkem a ještě budu doučovat angličtinu(mě se ták nechce,ale peníze se hodí),pak mě čeká učení,uklízení a cvičení a ještě musím zaskočit za kámoškou..uff,mám toho o5 nějak moc!:D

Snídaně: 2 ovesné palačinky + 1/2 broskvového tvarohu s jogurtem(madeta)
Svačina:1/2 broskvového tvarohu s jogurtem,banán
Oběd: Rýže,kuřecí plátek,sýr + paprika,rajče
Svačina: Activia meruňková
Večeře: 1/2 cottage + mrkev,rajče + šunka

Pohyb: 25min.běh s rychlou chůzí, in-lajny, 15min. hula hop

edit(19:50) : tak jsem dnešek krásně zvládla:) sice to bylo všechno trochu chaotické,nestíhala jsem:D ale holčičku jsem pohlídala, angličtinu jsem doučila:D, a pak jsem sama strávila odpoledne u učení.. a přitom jsem koukala na šmouly v new yorku - to je krásný!:D No, a ještě k večeru jsem jela s bráchou na brusle - tak prej jsem se zlepšila,že už mu stíhám :D jawúúúúd :DD

Musí to skončit..!

24. března 2012 v 22:16
Já vim,že už bych si měla říct- je to velký pokrok,přejídám se už JEN 1x za týden (haha)..oproti únoru,kdy jsem se přejídala obden-denně,to je velký pokrok.. a taky vidím pokrok v tom,že už mám asi zmenšený žaludek,co neni zvyklý na nezdravé jídlo,protože mi je děsně zle..a to mi dříve,když jsem se přejídala denně,nebylo.. no ponaučení pro příště..

Jinak založím si nový blog,od začátku dubna..musím odtud pryč.. bylo tady už tolik začátků.. a nepovedlo se..
chci začít nový život,s novým blogem ,se vším.. uvidíme,jestli se mi to podaří.. asi si budu muset dát menší cíle,ať se nemám proč stresovat.. protože ted mám naplánované 1kg za týden - což se mi moc nedaří a já jsem z toho dost vystreslá..:/
no,do konce března tady vydržím a pak frr na nový blog:) vím,že nový blog mi nepomůže s přejídáním.. i když..:) mohl by,aspoň trochu:)
jinak koukněte se na tenhle díl jste to co jíte http://play.iprima.cz/all/234391/all :) úžasně mě to nabudilo,je to úžasně motivační díl!!:) úplně mě to nakoplo :) si pište,že já to taky dokážu:) a teď už fakt:) asi si taky řeknu,co udělám,když to nezvládnu..uvidím:)

24.3.- 14.den

24. března 2012 v 7:59
Ahojky holky,tak se jako každý den ozývám:) Mám radost,že mi to teď docela jde..nemám žádné prohřešky,neuždibuju,NEPŘEJÍDÁM SE:) doufám,že mi to vydrží,hlavně to přejídání, s uždibováním a jezení mimo jídelníček už dávno nemám problémy. Jinak včera jsem se asi zbláznila,ale učila jsem se:D Fakt jsem se učila..:) abych toho neměla moc,protože potom mám nervy,potom se přejídám a potom jde všechno do háje..:) Takže jsem ráda,že jsem aspoň něco udělala:) No,teď půjdu běhat - pak napíšu,jestli jsem to přežila:D , potom do vany,uklidím si pokoj,potom zajdu za malinkou 2letou holčičkou,půjdeme na procházku s kočárkem (vždycky si tam nanosí miliony plyšáků a o všechny se stíhá starat:D):)
už se na ní těším:) ÁÁ to už bude odpoledne,takže mě budou čekat 2h. učení,žehlení, půl h. s Jillian a půl h. na taneční podložce:) A pak asi budu tak vyřízená,že lehnu ke knížce :D

Jinak zítra se vážím..mám z toho docela obavy,ale co.. Slíbila jsem si,že se nezděsím,pokud číslo nebude menší než minule.. a že se z toho nepřejím,jak mám ve zvyku..to bych se k menšímu číslu nikdy nedopracovala!:)

Snídaně: Cereální kaiserka + lžička medu + trocha ramy, 160ml.mléka
Svačina: Banán + křehký celozrnný rohlíček s lžičkou medu,3piškoty
Oběd: Zapečené brambory s vepřovým masem + 13% smetanou (musela jsem),


Pohyb: Běh, 30min.Jillian,30min.taneční podložka,procházka,úklid

jo a myslíte,že je tvaroh s grankem dobrý?:D Jako nemyslím chuťově,ale spíš na dietu.. kdyžtak mi dávejte jiné tipy,s čím si ho mám dát:) ale abych si to mohla dát na odpolední sváču,takže s ovocem asi nee..=) = tvaroh nakonec už není,dělám s nim Míša řezy:D samozřejmě,že né pro sebe:)


Edit: opět jsem to pokahňala.. nevím proč.. prostě jsem byla nějaká unavená..potřebovala jsem cukr:D mamka přede mě postavila míša řez,ať si dám,když jsem to upekla..dala jsem si.. potom ještě 2 kousky a pak to jelo.. nechápu,jak se to do mě všechno vešlo,byla jsem po obědě..ách jo, teď je půl 3. ,takže už prostě jíst nebudu,večer si dám jen mrkev a bude.. ještě si zacvičím.. za jeden den to přece nemůže jít do tuků.. aspoň,že jsem dopoledne běhala,udělala jsem toho docela dost.. a pak to takhle zkazím :( Sice se už přejídám míňkrát než před 2 měsíci,ale stejně.. :( bohužel,asi se toho nezbavím ze dne na den.. snad další týden bude úspěšnější..a to jsem se zítra měla vážit..ehmm, jdu si zacvičit!

23.3.-13.den

23. března 2012 v 14:44
Ahojky,tak jsem tady s lepší náladou:) I když,měla jsem jí.. doma zase dusno,psycho jak něco..
Ale ve škole v pohodě:) písemky jsem napsala docela dobře, navíc s kámoškama to bylo fajn:) Ách jo,proč je jen pár světlých dnů,kdy si připadám fajn?Kdy si s lidma hodně rozumim.. chci to napořád..

Nu,jinak zítra ráno jdu běhat:) už se na to těším..jsem na sebe zvědavá,asi to spíš bude rychlá chůze s běháním,teď mám fyzičku na bodě nula!:D

Snídaně: 20g.ovesných vloček+malá mandarinka+ activia meruňková
Svačina: banán
Svačina2: 2 křehké grahamové plátky
Oběd: špagety + šunka,sýr + kousek papriky,rajče
Svačina: mrkev,2 cherry rajčátka
Večeře: Volské oko(na sucho) + mrkev,rajčátka

pohyb: 1,15h.TV ve škole(basket,volejbal), 30min.taneční podložka

22.3- 12.den

22. března 2012 v 15:00
Ahojky holky:) ,já vím,že už to tu píšu asi po 100. ,ale potřebuju nutně zhubnout a potřebuju to hned! Ách jo, fakt si připadám strašně,ale strašně tlustá :( A není to zkreslené vnímání,je to realita..nechci tu fňukat,ale děsně mě to štve..
Aspoň mě to nutí cvičit.. dneska zase jen podložka,zítra bude tělák +podložka + asi začnu s Jillian..tohle tělo nesnesu.

Snídaně: Cereální kaiserka + trocha ramy,lžička medu
Svačina: jablko + 2 sušenky bebe dobré ráno kakaové rodinné (ty hranaté)
Svačina2:2kneckebroty + plátek dětské šunky
Oběd: Špagety + šunka,sýr + kousek papriky
Večeře: Plátek šunky,sýr,1/2 papriky,vařené vajíčko

pohyb: 50min.taneční podložka

dneska prostě bude malá večeře,těch špaget jsem měla plný talíř ://

edit: tak jsem si nakonec ještě udělala vařené vajíčko..:) nějak jsem si uvědomila,že bych fakt s drastickými dietami sice zhubla,ale poté to zase hned nabrala.. a teď se vyvíjím,tak si nemůžu dovolit hladovět nebo tak..pokud nechci mít v budoucnosti problémy.. takže každý den se budu snažit mít nějaký pohyb,aspoň půl h. - běh,podložka nebo brusle, budu jíst asi jako doteď..večeře se budu snažit mít s minimem sacharidů..takže třeba odtučněný tvaroh nebo vajíčko se zeleninou a tak.. ono se to hne!:)

21.3.-11.den

21. března 2012 v 15:08
Ahojky holky,tak jak je?:) Já docela fajn,na to,že jsem dostala 5 z fyziky.. hahá,ale napíšu si opravku,takže mi tu 5 škrtne a napíše tu novou známku.Je to jedinej učitel,kterej to takhle dělá,asi ví proč..jeho písemky jsou děsný!
No,jinak asi nic.. s kámoškou plánujeme velikonoční prázdniny:) budee pouť :D,přespávačka a tak..těším se:) Ona taky hubne,takže si nejspíš samy něco ukuchtíme,nepudeme nikam do restaurace nebo fast foodu,jako dřív..:D

Nu,už se mi zase vrací ta správná chuť do hubnutí:) fakt jsou nejhorší ty první dva dny po přejedení,pak už je to v pohodě:) No,teď se půjdu učit a potom možná na kolečkáče.. :) a pak na taneční podložku:)
uvidim,jak to stihnu=)

Jo a dneska jsem trochu přidala na jídle:) sice jsem měla trošku výčitky,ale co.. :) ale už víc přidávat nebudu,to zase né:D

Snídaně: 1 cereální kaiserka + trocha oliv.ramy + lžička medu, 1/2 suché celozrnné housky
Svačina: jablko + 2 sušenky bebe dobré ráno kakaové - rodinné (ty hranaté)
Svačina2: 2 kneckebroty
Oběd: rýže,kuřecí plátek,malinko sýra,kousek papriky
Svačina: 2 jahody,3kuličky hroznového vína
Večeře: omeleta na sucho (vajíčko,šunka,madelland light,zelenina), 1/2 vícezrnné housky

pohyb:45min.taneční podložka

ehm,když na to teď koukám,je toho nějak moc :/:D a odpolední svačinka - neodolala jsem, moc často se nestává,abychom měli doma takhle dobrý jahody:)

20.3.-10.den

20. března 2012 v 17:16
Ahojky holky,dneska je ale krásně,co?:) Sluníčko svítí,co si přát více.. štíhlou postavu,spoustu kamarádů,hezkých známek..:DD No,nevím,připadám si jak hroch,odporně tlustej hroch :/ To se pak špatně přidává na jídle.. vím,měla bych přidat,mám malé svačiny..ale vysvětlete to mozku...vím,že pokud si dám trochu více,už bych se zase mohla přejíst..Nu,ve škole jsem dostala 2 z Aj,tak fajn:)
No,dneska velká večeře,jako každé úterý - vracím se domů až v 5 a do školní jídelny se mi fakt chodit nechce a mamka trvá na teplým jídle,takže tak.. No,jdu se učit chemii a potom skočim na taneční podložku :) Musím se sebou fakt něco dělat.. brr..


Snídaně: 20g.ovesných vloček + 80ml.mléka + activia lesní plody
Svačina: banán
Oběd: cereální kaiserka+ lučina + šunka
Svačina: 2 kneckebroty
Večeře: bramborová kaše,vajíčko,paprika,rajče

Pohyb:45min.taneční podložka

19.3,.9.den

19. března 2012 v 16:34
Ahojky holky,možná se divíte nadpisu - jo,9.den hubnutí - jindy bych po přejedení ihned další den začínala znovu,od nuly.. ale proč? Koho zajímá nějaký jeden blbý den?! Když už se budu držet do tý jedný akce,tak pak budu moci říct,že už hezky hubnu měsíc - a to,že jsem jeden den zkazila..? Každý občas ujede..nejsme stroje=)
No,ve škole jsem tu písemku z fyziky podělala..podle očekávání..snad to opravím,ale nechápu to :/
Teď se budu učit biologii a němčinu,na ostatní kašlu:D
Taky musim udělat chlebíčky,bude menší rodinná oslava:) Teda,sice mě ten dort,zákusky trochu pokouší,ale já odolám:) jsem silná..:) ale né tak,abych zvládla další zklamání!!:)

Snídaně: 1 malá ovesná palačinka, activia meruňková
Svačina: banán
Svačina2: 2 kneckebroty
Oběd: zapečené těstoviny se šunkou,vajíčkem + paprika
Večeře: 1 křehký celozrnný rohlíček,šunka,sýr,paprika

Zklamala jsem...

18. března 2012 v 17:51
Ano,přišel první stres.. nejde mi fyzika,absolutně vůbec... a myslela jsem,že čokoládou si obalím nervy..bohužel,euforie se nedostavila,ani mi to nechutnalo..ale jedla jsem,jedla.. a ono pořád nic.. zoufalý pláč.. já to nezvládnu, nezvládám školu a hubnutí taky ne.. kdyby byly prázdniny,mám jídlo pod kontrolou..ale jak teď bude škola,budou nervy..to nezvládnu,prostě ne.. Zítra se probudím s břichem jako balón,pozítří se mi možná váha vrátí jakž takž do normálu..ale stejně...
okrádám se o čas,já vím..
asi vám sepíšu,co jsem všechno snědla.. ať se zděsíte,stejně jako já..

2xmusli tyčinka, ego sušenka,fidorka,perník,chipsy,3 rohlíky, 2 bebe sušenky,piškoty..
tak tohle se do mě všechno vešlo a zvládla bych ještě víc.. ale já nevim,už nechci..už ne.. jsem zoufalá,zoufalá a zoufalá.. dokud bude škola,nebudu šťastná,mám z toho děsné nervy.. už aby byly prázdniny.. i když,timhle tempem budu pořád tlustá,možná ještě tlustější.. to taky nebudu šťastná..tak sakra už!! Musim se vzchopit,jeden špatnej den mě nerozhodí.. a škola taky ne! :((((

promiňte za depresivní článek,zítra už snad budu plná optimismu..nebo taky ne..

a to jsem dneska měla 62cm v pase.. zítra očekávám tak o 10 víc..

18.3.-8.den

18. března 2012 v 7:52
Ahojky holky,už je zase neděle :( Ách jo,zítra škola,neumim nic:D Chtěla jsem jet na kolečkáče,ale asi se na to vykašlu,budu se učit a pojedu až odpoledne,ať nejsem vystresovaná,že nic neumím.. No,ještě uvidím:)
Stejně,v 9 doučuju Aj, v půl 11. budu hlídat a dopoledne zabitý :/:D
Odpoledne teda s kámoškou na brusle a pak učení,učení :(( A pak asi znovu brusle nebo taneční podložka,uvidím..:)
Ách jo, 6.4. se blízí a já nehubnu tak,jak bych potřebovala.. :/ Přiznávám se,že chvílema koketuju s myšlenkou,že bych nejedla..ale vím,že to nic neřeší.. takže budu jíst jako obvykle a přidám na pohybu..poraďte mi prosím,co dělám špatně? Já nevim,jak mám jinak jíst..

Snídaně: 2 malé ovesné palačinky na sucho, 1/2 activia meruňka
Svačina: mandarinka
Oběd: Vařené vajíčko,pl.šunky + bramborová kaše
Svačina: activia lesní plody
Večeře: Sýr,plátek šunky,zelenina

Pohyb: 45min.taneční podložka,30min.brusle

17.3.-7.den

17. března 2012 v 8:37
Ahojky,nemůžu uvěřit,že už je týden za mnou :) Že už týden jím hezky,nepřejídám se,nejím nepovolené potraviny..:)
Už se mi konečně vrací moje vůle, 2 měsíce jsem čekala,až přijde..a vyplatilo se!:) Ale je pravda,že mi v tom asi pomohla trochu ta alergie,kvůli které jsem neměla první dny chuť jíst,nebo spíš jsem se bála jíst,abych se neosypala:D A pak už když jsem chutě měla,už to byly 4dny mé diety a já to nechtěla kazit..:)
No,dneska jsem hupsla na váhu.. popravdě,doufala jsem v menší číslo,ale co..nemůžu hubnout 3kg za týden,to není možné:D Minulou sobotu jsem měla 46,5 ,tak dneska je to 45,5 :) no,chvílema tam bylo 45,pak kousek přes,tak jsem to takhle zaokrouhlila:)
Jo a pořád jsem měla zálusk na těstoviny s tvarohem - tak jsem si je dala k snídani.. a no..:DD dala jsem si tam lžičku moučkového cukru.. bez toho by se to nedalo jíst,ale stejně,do těstovin s tvarohem se toho cukru musí dát víc no:D Takže jsem si tolik nepochutnala,ale co..:D Teď jsem dopočítala příklad na olympiádu z fyziky,ještě mi chybí 5-6 příkladů,supr:D
Teď si přečtu biolu,zemák,fyziku a tradááá na brusle:)

Snídaně: Těstoviny Pene s odtučněným tvarohem + lžička cukru
Svačina: Banán
Oběd: Brambory + kuřecí plátek +trocha eidamu + zelenina
Svačina: Activia meruňková (mňam:))
Večeře:1,5pl.šunky + sýr + mrkev + kousek papriky + 5těstovin pene (!!!)
Pití : 2l.čisté vody, hrnek ovocného + hrnek černého čaje
Pohyb: 1h. chůze, 30min. In-line, 30min. taneční podložka + dřepy,sklapovačky

edit1 (10:00) : tak jsem si letem světem pročetla sešity :D a vyrazila na kolečkáče..opět jen čtvrt h. ,protože brácha slíbil,že se mnou pojede-ale až po 10.,takže se můžu pomalu připravit:D No, čtvrt hodina na kolečkáčích a já jsem mrtvá - rudá,zpocená,jak kdybych uběhla maraton:D Uff,no to je kondička,fakt že jo..tenhle týden budu pěkně jezdit každý den,aspoň tu čtvrt h. a další týden prodloužím na půl h. ..nemůžu být takhle chcíplá :D Jako jo,jede se skoro pořád do mírného kopce,ale stejně..pff :D jo a tak trošku mi upadla brzda..:DD takže dokud nebudu mít nové kolečkáče,tak budu jaksi..ehm..nebezpečná:D

eidt2 (17:45) táákže, na bruslích jsem byla tedy i po 2. a byla jsem ještě víc hotová než když jsem jela sama, brácha jaksi má kondičku,je namakanej, denně běhá,má tréninky s fotbalem atak.:D takže chápete :D ale jela jsem rychlejc než když jsem jela sama,chtěla jsem mu stačit:DDno,řekla jsem si,že takhle shnilá prostě nebudu,denně budu buď skákat na taneční podložce nebo vyjedu na brusle nebo oboje + obvyklá procházka + aspoň 5min pár posilovacích cviků. No,jinak pak jsem byla na hodinové procházce s prckem a odpoledne jsem se snažila (:D) trochu učit a pak jsem šla za kámoškou:)
A potom jsem ještě hupsla na tanečníí podložku + udělala pár posilovacích cviků.Rozhodla jsem se,že sem budu zapisovat i pohyb,takže mám novou kolonku,která NIKDY nebude prázdná a neexistuje aby tam byla jenom chůze.
No,jdu se chvíli učit,potom se navečeřím a pak si hajnu s knížkou:)
Zítra asi vyjedu na brusle už v 8 ráno,jindy nebudu stíhat..aspoň bude prázdná silnice=)

16.3.- 6.den

16. března 2012 v 10:52 Můj jídelníček
Ahojky holky, tak zase píšu:) Mám toho dost na práci,ale nějak nevím,co dělat dřív,tak nedělám nic :DD
Měla bych se učit,uklidit,vyfoukat konečně vlasy a tak..:D
No,zítra se budu vážit..trochu se bojím na tu váhu stoupnout,sice jsem jedla celý týden hezky,ale na sobě nevidím moc změny,navíc jsem nemohla cvičit..:/ No,uvidíme :)
Dneska už je to 2.den ,co nemám vůbec vyrážku,konečněě :) Takže asi dneska krom procházky hupsnu i na podložku a udělám si nějaké posilovací cviky:) A zítra bych to viděla na kolečkáče s kámoškou:)

+ plán na dnešek :) to co není pod kurzívou už jsem snědla :D:)

Snídaně: Cereální kaiserka + lžička medu,trocha ramy + 1 emco ovesná sušenka borůvková
Svačina: Mandarinka + 2 bebe sušenky rodinné
Oběd: Čočka + vařené vajíčko + kousek celozrnné bagety
Svačina: Yoplait light jahoda
Večeře: Křehký celozrnný rohlíček + šunka,sýr + mrkev,ředkvičky

Edit(13:50) : Tak jsem konečně uklidila,něco málo jsem se naučila a před chvílí jsem dorazila z bruslí:)
Juch,tolik mi to chybělo:) Sice jsem jela jen 15min. ,protože večer ještě půjdu na inlajny s kámoškou a na delší trasu ale stejně:) Už jsem totiž začínala mít krizi,takovou depku.. měla jsem i trochu chuť se přejíst,tak jsem vyrazila ven a cítím se úžasně:) Jindy jsem se styděla jezdit sama, nevim proč.. prostě jsem pořád chtěla jezdit s někym,když nikdo se mnou nešel,zůstala jsem doma.. ale ono je možná lepší,když jedu sama.. udávám si sama tempo,zrychlim kdy chci,zpomalim kdy chci, provětrám si hlavu a tak..:) Budu muset jezdit častějc:) Teď si jdu asi chvíli číst,potom půjdu hlídat mojí malou sousedku:) a pak za tou kámoškou:)

15.3. - 5.den

15. března 2012 v 8:23
Ahojky holky, jak žijete?:)
Já jsem právě teď po snídani -ovesná kaše a musim říct,že jsem od toho čekala víc,ani jsem jí nedojedla,sice nemám hlad,ale chuťově nic moc.. z ovesných vloček asi budu dělat jenom ty palačinky :D
Dneska asi pojedu na nákupy,ale jen tak na 2h. :D co kdybych otekla:D navíc pak jsem slíbila,že pohlídám 2letou holčičku sousedů:)Jinak už tu máme 5.den - 5.den kdy jím hezky a bez přejezení.. popravdě,je to můj rekord za únor i březen dohromady..joo,tak špatně jsem na tom BYLA :) Teď je tu 5.den a já nemám chuť se přejídat,nemám chuť na sladké (stejně je nemůžu :DD) a mám se prostě fajn.. už se netěšim,až zhubnu,abych mohla zase jíst tak,jak chci já.. (tzn. přeplácat se vším sladkým a nezdravým) .. už to beru tak,že zdravě budu jíst pořád,jenom až zhubnu,tak trochu přidám a občas si dám něco nezdravého.. :)

A dneska krom nákupů,hlídání,budu asi s kámoškou,upeču sýrové tyčinky (pro rodinu a kámošku,samozřejmě:D) ,udělám něco do školy a bude :) škoda,že ještě pořád nemůžu cvičit :(

Snídaně: Ovesná kaše + banán + lžíce activie bílé
Svačina: 2ks. tyčinky BonaVita linie (97kcal)
Oběd: Čočka + vařené vajíčko
Večeře: Špagety + sýr + šunka
Večeře2:zelenina (mrkev,ředkvička)

edit(18:10) : Tak jsem dopoledne byla ve městě,ale spíš jsem nakoupila jídlo, pak jsem šla hlídat, doma jsem upekla ty sýrové tyčinky (ano,ochutnala jsem:Dale jenom mini kousíček,dobrýý to je:D), a pak jsem jela s mamkou zase do města :) mamka si koupila úžasný džíny - (který si budu půjčovat:D jo,není nad to,když má mamka skoro stejnou velikost:D i když, občas mě to štve.. to mě taky motivuje,že musim zhubnout..mamka má sice pěknou postavu,ale nechci mít stejnou postavu jak ona.. chci být hubenějšíí:)) , triko a já krásný botičky na podpatku + kabelku :) oblečení si kupovat nebudu,to až zhubnu,takže za měsíc :P Jinak dneska nebyla žádná odpolední sváča,nepočítala jsem,že budu na nákupech takhle dlouho,takže jsem si nic nevzala s sebou .. nu a místo sucharu se šunkou jsem si dala špagety,měla bych asi hlad:) Není to sice ideální,ale co..:D

Jídelníček

14. března 2012 v 21:46
Ahojky,tak mi nějak dochází nápady,co jíst..takže vám sepíšu,co většinou jím já:) budu ráda za další nápady,hlavně na svačinky a večeře :)
Snídaně :
 1. Kaše - ovesná/rýžová + jogurt/ovoce
 2. Jogurt + sypané musli/vločky + ovoce
 3. Celozrnný rohlík + med
 4. Ovesná palačinka + jogurt/tvaroh
Dopolední svačina :
 1. Jogurt
 2. Ovoce
 3. Tvarohový dezert
 4. Musli tyčinka / Ovesné sušenky (jen 1-2x týdně)
Oběd: to neřeším..většinou kuřecí,rybí maso + brambory/rýže + zelenina , čočka + vajíčko, těstoviny atp..

Odpolední svačina:
 1. Jogurt
 2. Tvarohový dezert
 3. Kneckebrot + plátek šunky,sýr
Večeře:
 1. Omeleta + zelenina
 2. Kneckebrot + vařené vajíčko + šunka,sýr + zelenina
 3. Kuřecí/rybí maso + zelenina + kneckebrot/trocha rýže nebo brambor

14.3.-4.den

14. března 2012 v 12:36
Ahojky holky, uff,no já měla sen :D Zdálo se mi,jak jsem se hrozně přejedla - myslim,že jsem se ládovala buchtama a štrůdlem :D ještě že to byl jen sen :)
No,jinak pořád natejkám,je to děs..dopoledne je to docela v pohodě,ale odpoledne úplně nateču, měla jsem úplně červenej nateklej obličej i krk, takže se mi i špatně dýchalo.. a doktoři jako nic že jo..jenom mi předepíšou dithiaden a že by mi řekli k tomu něco víc.. seznam potravin co nemám jíst,aha.. ale já nateču,i když nejim,tak nevííím :D
Každopádně včera se mi chtělo brečet z toho,jak jsem vypadala..jak z hororu,uff.. teď jsem krásná :D
Je to pěkně nepříjemné,nikam se mi takhle nechce chodit.. a taky dneska nikam nepůjdu,kámoška je v tahu,do města s mojí novou image nejedu ...:D takže zase budu číst, a s hrůzou budu čekat,kdy zase oteču :D K učení se nedonutím..ale měla bych..:/ a cvičit nemůžu,ááách jo :(((

Snídaně: Rýžová kaše + 1/2 activia bílá
Svačina: 3 emco ovesné sušenky borůvkové
Oběd: brambory,kuřecí plátek s nivou,1/4papriky,trocha dušené mrkve
Svačina: clz.rohlík + plátek šunky,plátek eidamu
Večeře: křehký celozrnný rohlíček + plátek šunky,sýr + mrkev

prohřešky: větší 1/4 bílého rohlíku
pohyb: chůze

edit: tak jsem se nakonec dokopala i k učení,i když na chvíli:D jinak jsem byla s kámoškou asi tak 1,5h.venku ,bylo to fajn:) Navíc už nejsem tolik oteklá a osypaná:D tak to snad postupně zmizí=) Dnešní jídelníček jsem mohla mít lepší,ale tak.. není zas tak špatný.. a dneska mám prohřešek - kousek bílého rohlíku... a co:D stejně se nemá jíst jen celozrnné pečivo a občas se to má střídat! takže..!:P:D